Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z promocjami!

Podaj poprawny adres e-mail
Podaj poprawny numer telefonu
Wybierz sklep
Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu na adres e- mail: schiever@schiever.com.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Zaznaczenie tej zgody jest wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych w formularzu powyżej, przez Rella Investments Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Grunwaldzka 64, 60-311 Poznań w celach marketingowych.
Zaznaczenie tej zgody jest wymagane
Wyrażam zgodę na wykonywanie marketingu bezpośredniego przez Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Grunwaldzka 64, 60-311 Poznań zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz na otrzymywanie informacji handlowych od Rella Investmensts spółki z o. o , zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Informacja o Administratorze i przetwarzaniu danych.
 1. Administratorem danych osobowych jest Rella Investments Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Grunwaldzka 64, 60-311 Poznań („Administrator”). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy maila: schiever@schiever.com.pl Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych mającego siedzibę w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 64. Kontakt z Inspektorem telefoniczny pod numerem 502 035 396 lub mailowy: iod@schiever.com.pl
 2. Dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych, w tym otrzymywania informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych po rezygnacji z newslettera jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na ustaleniu, dochodzeniu i egzekucji roszczeń oraz na obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami i innymi organami państwowymi.
 3. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy Administratora, spółki z grupy kapitałowej Schiever, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne.
 4. Dane osobowe będą przechowywane przez 5 lat od momentu rezygnacji z otrzymywania newslettera.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  - żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  - wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do otrzymywania newslettera.
 7. Pani/Pana dane osobowe mogą być wykorzystywane do profilowania i podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w celu dopasowania naszej oferty handlowej dla Państwa indywidualnych preferencji. Na podstawie przekazanych nam przez Państwa danych osobowych oraz danych dotyczących zrealizowanych w naszych sklepach transakcji, nasz system informatyczny może uwzględniając Państwa preferencje, udzielić Państwu bonusów/ rabatów cenowych lub zaproponować inne towary lub usługi na preferencyjnych warunkach.
© 2023 bi1 hipermarket | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Agencja reklamowa adStone