Formularz rejestracji

Dołączenie do programu lojalnościowego Karta Jedyna jest bardzo proste.
Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i zarejestrujesz się online.


Podaj płeć
Wpisz swoje imię
Wpisz swoje nazwisko
Wpisz poprawny numer telefonu komórkowego w formacie 000-000-000
Wpisz poprawny adres e-mail
Wpisz miejscowość zamieszkania
Wpisz kod pocztowy w formacie xx-xxx
Wybierz sklep
Wpisz poprawną datę urodzenia w formacie DD.MM.RRRR
Akceptacja Regulaminu
Pole wymagane
Zapoznałem/łam się z treścią Regulaminu Programu Lojalnościowego ,,Karta Jedyna’’. *
Zgoda na marketing
Informujemy, że wyrażając niniejszą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać poniższe zgody, kierując informację o jej wycofaniu na adres e- mail: kartajedyna@bi1.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Pole wymagane
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, wskazanych w formularzu powyżej, przez Rella Investments Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Grunwaldzka 64, 60-311 Poznań w celu wzięcia udziału w programie lojalnościowym ,,Karta Jedyna’’ oraz w celach marketingowych.*
Pole wymagane
Wyrażam zgodę na wykonywanie marketingu bezpośredniego przez Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Grunwaldzka 64, 60-311 Poznań zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne oraz na otrzymywanie informacji handlowych od Rella Investmensts Sp. z o.o., zgodnie z art. 10 ust.2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na zautomatyzowane przetwarzanie moich danych osobowych, w tym profilowanie, w celu dopasowania do mnie oferty handlowej i udzielania mi ewentualnych bonusów i innych profitów.
Informacja o Administratorze i przetwarzaniu danych.
 1. Administratorem danych osobowych jest Rella Investments Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Grunwaldzka 64, 60-311 Poznań („Administrator”); Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy maila: schiever@schiever.com.pl Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych mającego siedzibę w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 64. Kontakt z Inspektorem telefoniczny pod numerem 502 035 396 lub mailowy: iod@schiever.com.pl
 2. Dane osobowe przetwarzane są w celu wzięcia udziału w programie lojalnościowym ,,Karta Jedyna” oraz w celach marketingowych, w tym otrzymywania informacji handlowych. Podstawą prawną przetwarzania danych po rezygnacji z uczestnictwa w programie lojalnościowym jest prawnie uzasadniony interes administratora polegający na ustaleniu, dochodzeniu i egzekucji roszczeń oraz na obronie przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami i innymi organami państwowymi.
 3. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy Administratora, spółki grupy kapitałowej Schiever, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne.
 4. Dane osobowe będą przechowywane przez 5 lat od momentu rezygnacji z udziału w programie lojalnościowym.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  - żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  - cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  - wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.
 6. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do przystąpienia do programu lojalnościowego.
 7. Pani/Pana dane osobowe mogą być wykorzystywane do profilowania i podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w celu dopasowania naszej oferty handlowej dla Państwa indywidualnych preferencji. Na podstawie przekazanych nam przez Państwa danych osobowych oraz danych dotyczących zrealizowanych w naszych sklepach transakcji , nasz system informatyczny może uwzględniając Państwa preferencje, udzielić Państwu bonusów/ rabatów cenowych lub zaproponować inne towary lub usługi na preferencyjnych warunkach.
*pola wymagane
Przynajmniej jedno pole jest błędnie wypełnione. Sprawdź wpisaną treść i spróbuj ponownie.
Formularz został przesłany. Odbierz wiadomość e-mail.

Jeśli chcesz uzyskać więcej korzyści związanych m.in. z Kartą Dużej Rodziny, statusem studenta lub emeryta, rencisty, dodatkowych korzyści na Twoje urodziny lub z powodu powiększenia rodziny, zgłoś się w swoim sklepie bi1 do Punktu Obsługi Klienta.

© 2024 bi1 hipermarket | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Agencja reklamowa adStone