Hipermarkety bi1 to kompleksowe zakupy dla całej rodziny!

Program Lojalnościowy bi1 Karta Jedyna

Formularz rejestracyjny

Karta Jedyna
Podaj płeć
Wpisz swoje imię Wpisz swoje nazwisko Wpisz poprawny numer telefonu komórkowego w formacie 000-000-000 Wpisz poprawny adres e-mail Wpisz miejscowość zamieszkania Wpisz kod pocztowy w formacie xx-xxx Wybierz sklep Wpisz poprawną datę urodzenia w formacie DD.MM.RRRR Pole wymagane

Zapoznałem/am się i akceptuję treść Regulaminu Programu Lojalnościowego ,,Karta Jedyna’’. *

Pole wymagane

Wyrażam zgodę na wykonywanie marketingu bezpośredniego przez Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunawaldzkiej 64, 60-311 Poznań zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.

Administratorem danych osobowych jest Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej 64, 60-311 Poznań który przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu wzięcia udziału w programie lojalnościowym ,,Karta Jedyna’. W zależności od dobrowolnie wyrażonej zgody Pani/Pana dane mogą być przetwarzane również w celach marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016 r. poz. 147 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do danych i ich poprawiania a także w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na działania marketingowe również o możliwości wycofania zgody za pośrednictwem linka umieszczonego każdorazowo w przesyłanych wiadomościach lub poprzez przesłanie wiadomości na adres: kartajedyna@bi1.pl.

Pole wymagane


Jeśli chcesz uzyskać więcej korzyści związanych m.in. z Kartą Dużej Rodziny, statusem studenta lub emeryta, rencisty, dodatkowych korzyści na Twoje urodziny lub z powodu powiększenia rodziny, zgłoś się w swoim sklepie bi1 do Punktu Obsługi Klienta.


Wróć na stronę główną
Program lojalnościowy